Mizyonumuz & Vizyonmuz

Hizmetimizin kalitesini ve devamlılığını alt yapımıza ve eğitime verdiğimiz önemle daha da pekiştirmiş olup bugünkü noktaya gelmiştir.

2005 yılı itibariyle ISO 9001:2000 Kalite Güvence ve TSE sistemlerindeki gerekli şartları yerine getirmiş ve 2006 nın ilk çeyreğinde belgelerin alınması hedeflenmektedir..

Kalite güvence kapsamı içindeki tüm eğitim programlarını uygulamakla kalmayıp İstanbul bünyesindeki seminer ve eğitimleri takip etmekte, buradan edindiği bilgi ve deneyimli hizmet veren şoförlere taşıma kuralları tavır ve davranış kuralları ile ilk yardım kuralları başlıkları altında eğitim vererek kayıt altına alınmaktadır

Sahada da mobil araçlarımız trafikte kontrol etmekte tespit edilen hatalar konusunda yeniden eğitim ve uyarılar yapılmakta tekrarı halinde sürücü hizmet dışı bırakılmalıdır. İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün başlattığı sürücü sicil değerlendirme işlemini firmamız titizlikle takip etmektedir.

Yukarıda belirttiğimiz gibi bilgi, tecrübe ve kalitemizi sizlere şayet bize fırsat verdiğiniz taktirde sunmaktan gurur duyacağımızı arz ederiz

16 Mayıs 2016 tarihinde eklendi. 216 kez okundu