Hakkımızda

Mercedes-BenzBugün globalleşen Dünyamızda birçok ulus, gelişen teknolojinin ve bilimin insanoğluna sunduğu hizmetlerden yararlanarak kalkınma hamlesini gerçekleştirmek ve refah seviyesi yüksek uluslar arasına adını yazdırmak istemektedir.

Büyük Kurumlar ve Şirketler, ekonomik dengelerin her an bozulabileceği bu dönemde mevcut konumlarını korumak veya doğabilecek bir krizden en az hasarla çıkmak uğraşı içerisindedir. Bu uğraşıyı verirken de zorunlu olarak çeşitli tasarruf metotları denenmektedir. İşte biz KALYONCUOĞLU TURİZM olarak tam o anda devreye girerek kurum veya şirketimizin rahat bir nefes almasını sağlamaktayız.

Kurumumuzun veya şirketimiz verdiği hizmetten en yüksek verimi almanızda yeni model araçlarımız, profesyonel sürücülerimiz, koltuk sigortamız ve sağlıklı seyahat ortamımız ile katkımızın olmasını istiyoruz.

Saygınlığı, güvenirliği kendine ilke edinen; Dünya standartlarında uygun hizmet vermeyi ve insanlara karşı sorumluluklarına tam olarak yerine getirmeyi ana felsefe olarak benimseyen KALYONCUOĞLU TURİZM ailesine sizleri de dahil etmek istiyoruz.

Saygılarımızla…

Yetki Belgelerimiz

13 Mayıs 2016 tarihinde eklendi. 5266 kez okundu